تبلیغات
متن کلیه کتابهای درسی(ابتدایی،راهنمایی،متوسطه) - این مجموعه های درسی چه ویژگی هایی دارند؟
       
با سلام به همه دبیران  محترم، دانش آموزان گرامی و همه اهالی  فرهنگ
مجموعه های تقدیمی ما نتیجه ساعت ها تلاش برای آماده سازی و تبدیل بیش از 50000 صفحه pdf تمام کتاب های درسی موجود در سایت کتاب های درسی ایران می باشد.
نکات مهمی که در این باب قابل ذکر است:
1- تمام صفحات کتاب های درسی از فرمت pdf خارج شده و به فرمت jpeg تبدیل شده اند و مشکل قفل گذاری ندارند. شما میتوانید روی هر تعداد سیستم  آنها را منتقل و استفاده نمایید.
2- قابلیت استفاده در رایانه ودیتا شو و  استفاده از تصاویر  در
محتوی های آموزشی وامتحانی
 ما علاوه بر دانلود کل کتاب های هر مقطع با توجه به اینکه فایل های پی دی اف برای همکاران فرهنگی  که میخواهند بخشی از عکس های کتاب را در طراحی سوالات و یا اهداف آموزشی استفاده نمایند، مشکلات فراوانی داشتند. لذا این مجموعه بیش از 50 هزار صفحه ای  به فرمت jpegرا  با کیفیت بالا، آماده  نموده ایم تا گامی کوچک در جهت ترویج فرهنگ مطالعه کتاب های درسی و ایجاد انگیزش برای فراگیران برداریم.
3- قابلیت استفاده درتلفن همراه:
 با این امکان کتاب های درسی و محتوی آنها همه جا همراه شما و قابل مطالعه و استفاده خواهد بود.

4- صفحات با کیفیت بسیار بالا و قابل چاپ

5- کلیه مطالب کتاب ها بر اساس کتاب های سال 89-90 می باشدو به جز بعضی دروس اول ابتدایی , برخی تغییرات جزئی در کتاب های راهنمائی و متوسطه در تمام پایه ها با کتاب های 90 -91 تفاوتی ندارد.

درپایان امید آن داریم این تلاش کوچک ما گامی در جهت افزایش میزان مطالعه ایرانیان و افزایش استفادهاز محتوی دیجیتال توسط فرهنگیان محترم و عزیز باشد.

با احترام
گروه نرم افزاری  سپهر دانش ایرانیان